Mióma műtétet sikerült elkerülni
Én is iszom a Hölgyi teát. Nekem az első 3 héten 0.5 cm-t ment össze a miomám, utána 2 hét múlva 0.6cm-t zsugorodott!! Műteni kellett volna, de lemondtam a műtétet,és milyen jól tettem!! O. Anikó
Én is iszom a Hölgyi teát. Nekem az első 3 héten 0.5 cm-t ment össze a miomám, utána 2 hét múlva 0.6cm-t zsugorodott!! Műteni kellett volna, de lemondtam a műtétet,és milyen jól tettem!! O. Anikó
Gilbert-szindróma, Hiperprolaktinémia, Pajzsmirigy-alulműködés, inzulinrezisztencia, bevérzett petefészek ciszták – endometrikus ciszta, jobb petefészek endometriózis ciszta (csokoládéciszta), erős görcsök.
Megtekintve: 235 Kedves István! Nem is tudom hol kezdjem… hosszú volt az út az én sikeremhez, de hálával teli a szívem hogy most ezt a történetet meg írhatom! 2018 októberében a jobb oldali petefészkemet eltávolították petefészek tumor miatt (ciszta adenoma) ami hál istennek jóindulatú volt. 2019 márciusában kontrollvizsgálaton a bal oldali petefészkem ugyanazt a ultrahang…
A Hölgyi teával kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. 50 éves vagyok és sajnos megjelentek a változó kor tünetei. (menstruáció elmaradás, hőhullámok) Nem régóta vannak jelen (hetek, pár hónap)
Még tavaly novemberben beszéltünk petefészek ciszta miatt.
Örömmel írhatom, hogy 7 hónapig fogyasztottam a teáját és teljesen eltűnt mindkét cisztám. (35 mm és 37 mm-es ciszta) Korábbi panasz: hasi szurkálás volt a köldök környékén, hol jobb oldalon, hol bal oldalon, hol lent, hol fent. Igazából a cisztát is csak a hasi ultrahangon vették észre a hasi szurkálás miatt mentem oda.
Már 3 hónapja iszom a teakeveréket a nőgyógyászati problémám – a hüvely melletti csokoládé cysta eltűnt, nagy örömömre!
A CT lelet igazolja a nagyméretű, 7×10 cm-es kétrekeszes ciszta gyógyulását a jobb oldali petefészekben. Az megvastagodott falú óriás ciszta teljesen eltűnt.
Tisztelt Rigó Úr! Évek óta PCOS-sel küzdök, július hónapban egy 6,2 cm átmérőjű cisztát találtak, amelynek azonnali műtéti úton történő eltávolítását ajánlották. Teljesen kétségbe estem a műtéttől, ezért az orvos javaslatára 1 hónapot vártunk, és gyulladáscsökkentőt kellett szednem 2 hétig. Ekkor találtam rá a Hölgyi teára, amit rögtön elkezdtem inni, napi 2-3 bögrével.
Megtekintve: 212 Kedves Rigó István, Bal petefészkemben a terhességem során találtak egy két rekeszes 6-7 cm nagyságú cisztát, mely problémát nem okoz, de mivel megtörtént a szülés az orvosok minél hamarabb szerették volna, ha műtétre került volna a sor. Korábban e két rekeszes ciszta miatt rendeltem Öntől szoptatós teakeveréket és szeretnék most még egy adagot…
Köszönöm a Hölgyi teát.
Nagyon sokat segített.Elszáradt a miómám, nem kellett műteni.
Amióta Hölgyi teát iszom,már 2,5 hónapja azóta sokkal jobban érzem magam, testileg, szellemileg,lelkileg.
Az vagyok,aki mindig is szerettem volna lenni.
Egy igazi nő,aki szereti és élvezi az élet minden pillanatát, az élet napos B oldalán.
A böngészési élmény fokozása, a forgalom elemzése, valamint a személyre szabott tartalmak vagy hirdetések megjelenítése érdekében sütiket (cookie-kat) használunk. A “Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul a sütik használatához.